O nás – Ciao Bella Osteria

Ciao Bella je rodinná italská restaurace, kterou založila rodina Rossiů v roce 1985 v malebném městečku v Itálii

Familia Rossi

Ciao Bella je rodinná italská restaurace, kterou založila rodina Rossiů v roce 1985 v malebném městečku v Itálii. Rodina Rossiů měla vždy velkou vášeň pro skvělé italské jídlo a recepty, které se předávaly z generace na generaci. Jejich babička Maria Rossi byla vynikající kuchařkou a recepty, které předávala svým dětem a vnoučatům, byly založeny na tradičních italských ingrediencích a technikách.

Babička Maria byla vynikající kuchařka a její recepty byly pečlivě předávány z generace na generaci. Její lasagne a pizza se staly legendami v okolí a rodina Rossiů si uvědomila, že by mohli své chutné pokrmy nabízet i ostatním lidem. Tak se rodina rozhodla otevřít svou první restauraci v roce 1985, která se stala místem setkání a přátelství pro místní obyvatele.

Maria byla výjimečná osobnost, která se svým nadšením pro italskou kuchyni a rodinu dotkla srdcí všech, kteří ji poznali. Její lasagne byla naprosto dokonalá, s intenzivním ragú z mletého masa a zároveň jemnou a lahodnou bešamelovou omáčkou. Její pizza byla vždy dokonale křupavá a plná čerstvých ingrediencí.

Po přestěhování do Prahy se rodina Rossiů rozhodla uchovat tradiční italské recepty a zachovat si vztah k italské kultuře a kuchyni. Babiččiny recepty se staly základem jejich menu v Ciao Bella Osteria a staly se velkým hitem u místních i turistů. Dnes je Ciao Bella jednou z nejoblíbenějších italských restaurací v Praze a stále se drží tradičních italských receptů a kuchařských technik, které předávala babička Maria Rossi své rodině.